• Cenník stravného a spôsob platby

• Školská jedáleň - cenník stravného

V rámci stravovania ponúka školská jedáleň obed s výberom dvoch menu v celom období školského vyučovania.

Platnosť cenníka: od 1.10.2023

Cena za stravu je určená podľa typu stravníka nasledovne:

- Študent SŠ – štandardná strava – 2.80 € / obed

- Študent SŠ  bezlepková a bezlaktózová strava – 3.52 € / obed

- Zamestnanec školy s nárokom na príspevok – 1.30 € / obed

- Zamestnanec školy s nárokom na príspevok – bezlepková a bezlaktózová strava – 1.39 € / obed

- Stravník samoplatca / hosť – 4.00 € / obed

- Stravník samoplatca / hosť – bezlepková a bezlaktózová strava 4.20 € / obed

Trvalá mesačnej platba s pevnou sumou - trvalom príkaze - sa uhrádza pravidelná suma za 20 stravovacích dní v mesiaci september - jún. Je to priemerný počet stravných dní v rámci školského roka.

Stravník má možnosť uhrádzať aj tzv. plávajúcu sumu za jednotlivý mesiac, ktorú mu systém automaticky mesačne vypočítava v závislosti od aktuálnej výšky kreditu a presného počtu stavných dní v danom mesiaci. Táto suma je uvedená aj v Edupage v časti Platby.

Platbu možno však uskutočniť aj kedykoľvek v mesiaci, v ľubovoľnej sume, treba však počítať s rozdielom troch dní na medzibankový prevod a zápis do Edupage. Platby VIAMO sú zapísané automaticky ihneď.

Platba sa uhrádza prevodom na účet školskej jedálne (možnosť využívať aj platby VIAMO) a identifikuje sa na základe jedinečného Variabilného symbolu stravníka, ktorý je spolu s číslom účtu uvedný v sekcii Platby pod osobným kontom užívateľa (študenta / rodiča) na stránke Edupage.

Všetky potrebné informácie a individuálne platobné údaje dostane každý nový stravník / rodič emailom krátko po vyplnení prihlášky na stravovanie. K dispozícii budú následne aj na stránke EduPage a v mobilnej aplikácii Edupage v sekcii Platby.

Našli ste v texte chybu? Napíšte nám, prosím, na: jedalen@evlyceum.sk. Ďakujeme.

• Evanjelické lýceum Bratislava
      • +421 2 63 838 488 (sekretariát školy) +421 911 956 170 (sekretariát školy)
      • Vranovská ul. 2707/2 851 01 Bratislava Slovakia
      • SK2020911519
      • Riaditeľka: Mgr. Mária Radúchová Zástupkyňa: Mgr. Viera Pohoriljaková Zástupkyňa: RNDr. Jana Griačová
      • Linky MHD číslo 80 a 88 - zastávka Kremnická. Ďalej po ulici Kremnická na jej koniec, odtiaľ cez cestu k výškovej budove internátu.
      • +421 2 63 838 488 (sekretariát školy) +421 911 956 170 (sekretariát školy)
      • Mgr. Dušan Pista