• Kontakty na školskú jedáleň

• V prípade problémov, podnetov a otázok súvisiacich so stravovaním
        sa môžete obrátiť na nasledujúce kontakty:

Email na správcu EduPage modulu Jedáleň: jedalen@evlyceum.sk  (vybavuje Dušan Pista)

• Riešenie trvalého, resp. dlhodobého prihlasovania a odhlasovania sa zo stravy
        • Problémy súvisiace s kreditom (platbami) a ich nesprávnym zobrazovaním v systéme
        • Strata, nájdenie, zneužitie, nefunkčnosť čipového prívesku, resp. ISIC karty
        • Technické problémy (nefunkčnosť systému, nezobrazovanie jedálneho lístka, inštalácia mobilnej aplikácie, strata prihlasovacích údajov ...)
        • Návrhy, podnety, informácie a pod.

Email do jedálne dodávateľa stravy: jedalensvr@gmail.com (vybavuje pani Kobeščáková)

• Problémy s úhradou (neskoré úhrady, nesprávne úhrady, neevidovanie včas uhradenej platby v systéme ani v posledný deň v mesiaci, neevidovanie nepravidelnej platby ani dlhšiu dobu po zaslaní dokladu o zaplatení)
        • Oznámenie o meškajúcej platbe, resp. neskorej úhrady (v mimoriadnych prípadoch)
        • Pripomienky, pochvaly k jedálnemu lístku
        • Informácie k preplatkom (aktuálne až koncom mesiaca jún)
        • Iné záležitosti týkajúce sa predovšetkým dodávateľa stravy, nie však prihlasovanie a odhlasovanie zo stravy (okrem mimoriadnych prípadov do 7:15 hod.)

Telefón do jedálne dodávateľa stravy: 0914 109 109 (vybavuje pani Kobeščáková)

• Iné neodkladné záležitosti, ktoré je podľa uváženia potrebné riešiť telefonicky, nie však prihlasovanie a odhlasovanie zo stravy (okrem mimoriadnych prípadov do 7:15 hod.)

Dodávateľom stravy do oboch školských jedální je spoločnosť Global Gastro s. r. o. prevádzka SŠSvR, Gercenova 10 Bratislava

Našli ste v texte chybu? Napíšte nám, prosím, na: jedalen@evlyceum.sk. Ďakujeme.

• Evanjelické lýceum Bratislava
      • +421 2 63 838 488 (sekretariát školy) +421 911 956 170 (sekretariát školy)
      • Vranovská ul. 2707/2 851 01 Bratislava Slovakia
      • SK2020911519
      • Riaditeľka: Mgr. Mária Radúchová Zástupkyňa: Mgr. Viera Pohoriljaková Zástupkyňa: RNDr. Jana Griačová
      • Linky MHD číslo 80 a 88 - zastávka Kremnická. Ďalej po ulici Kremnická na jej koniec, odtiaľ cez cestu k výškovej budove internátu.
      • +421 2 63 838 488 (sekretariát školy) +421 911 956 170 (sekretariát školy)
      • Mgr. Dušan Pista