• Aktuálne informácie školskej jedálne

•

Naša škola ponúka študentom a zamestnancom o možnosti stravovania (obed s denným výberom z dvoch menu A a B)  v našej jedálni, priamo v jej budove.
        Ponúkame aj možnosť stravovania bezlepkovou a bezlaktózovou stravou (BL),  denne jedno menu.

---

Stravovanie v školskom roku 2023/2024 sa začína v pondelok 4. septembra 2023

---

Nový záujemca (tj. záujemca, ktorý sa v minulom šk. roku nestravoval) - (študent / zamestnanec / hosť) o stravovanie v školskej jedálni (ŠJ) sa musí  zaevidovať elektronicky, vyplnením prihlášky - krátkeho Google formulára cez internet.

Prihlášku ŠTUDENTA / ZAMESTNANCA na stravovanie môžete vyplniť kliknutím na tento odkaz

Podrobné informácie k stravovaniu a platobné údaje na úhradu stravného dostane stravník (resp. rodič) po vyplnení formulára emailom, najneskôr 20. augusta 2023.

Ďalšie informácie:

Cenník stravnáho a možnosti úhrady je uvedený na tejto podstránke.

- Obed sa vydáva každý školský deň v čase 11:55 - 14:10 hod. a podľa toho sú v rámci rozvrhu prispôsobené obedové prestávky.

- Prihlasovanie / odhlasovanie / zmena obedového menu sa vykonáva jednoducho elektronicky, cez osobné konto na Edupage  webstránke školy (www.evlyceum.edupage.sk) alebo mobilnú aplikáciu Edupage.

Platba je možná prevodom na účet (trvalý príkaz alebo individuálna mesačná platba cez internet banking). Je možné využívať aj platbu VIAMO.

- Stravovanie je možné kedykoľvek počas roka prerušiť alebo úplne zrušiť, prípadne sa opätovne prihlásiť na základe žiadosti (podstránka Formuláre a žiadosti). Počas roka je možná aj zmena typu stravníka (napr. z bezlepkovej stravy na štandardnú a opačne). Rovnako je počas roka aj zmena typu stravyzo štandardnej na bezlepkovo-bezlaktózovu a opačne.

Budeme radi, ak sa na stravovanie v našej školskej jedálni prihlásite.

V prípade otázok a podnetov nám, prosím, napíšte email. Radi Vám odpovieme v čo najkratšom čase (zvyčajne do 24 hod.).

Školská jedáleň, Evanjelické lýceum Bratislava
        Email: jedalen@evlyceum.sk

• Evanjelické lýceum Bratislava
      • +421 2 63 838 488 (sekretariát školy) +421 911 956 170 (sekretariát školy)
      • Vranovská ul. 2707/2 851 01 Bratislava Slovakia
      • SK2020911519
      • Riaditeľka: Mgr. Mária Radúchová Zástupkyňa: Mgr. Viera Pohoriljaková Zástupkyňa: RNDr. Jana Griačová
      • Linky MHD číslo 80 a 88 - zastávka Kremnická. Ďalej po ulici Kremnická na jej koniec, odtiaľ cez cestu k výškovej budove internátu.
      • +421 2 63 838 488 (sekretariát školy) +421 911 956 170 (sekretariát školy)
      • Mgr. Dušan Pista