• Vážení rodičia a priatelia školy,

• pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na našich dvoch školách darovaním 2% z dane.

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj Nadácia Mateja Bela a podporiť tak prácu a vzdelávanie na Evanjelickom lýceu a Evanjelickej základnej škole.

Všetky potrebné informácie, dokumenty k stiahnutiu a návod zverejňujeme na našej hlavnej webovej stránke

Ďakujeme.

• Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava
      • evlyceum@evlyceum.sk
      • +421 2 63 838 488 (sekretariát školy) +421 911 956 170 (sekretariát školy)
      • Vranovská ul. 2 851 02 Bratislava
      • 2020911519
      • Riaditeľka: Ing. Edita Prostredníková Zástupkyňa: Mgr. Viera Pohoriljaková Zástupkyňa: RNDr. Jana Griačová
      • Linky MHD číslo 80 a 88 - zastávka Kremnická. Ďalej po ulici Kremnická na jej koniec, odtiaľ cez cestu k výškovej budove internátu.
      • dusan.pista@evlyceum.sk