Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Edita Prostredníková EP Rozvrh
Riaditeľka
edita.prostrednikova@evlyceum.sk
 
 
RNDr. Jana Griačová GR Rozvrh
Zástupkyňa
jana.griacova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Viera Pohoriljaková PV Rozvrh
Zástupkyňa
viera.pohoriljakova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Eva Adamove Triedna učiteľka: I. OA
eva.adamove@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Janka Alexyová AL Rozvrh
Triedna učiteľka: II. C
jana.alexyova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Michal Anderle Rozvrh
Učiteľ
michal.anderle@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Marta Benčíková BE Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I. A
marta.bencikova@evlyceum.sk
 
 
Stephanie Christine Black SB Rozvrh
Učiteľka
stephanie.christine.black@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Miriam Brunovská BN Rozvrh
Triedna učiteľka: I. C
miriam.brunovska@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Peter Ciesar CS Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: I. C
Zástupca v triede: V. B
peter.ciesar@evlyceum.sk
 
 
Bc. Iveta Csicsolová IC Rozvrh
Učiteľka
iveta.csicsolova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Simona Danišová DS Učiteľka
simona.danisova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Jana Daňková Triedna učiteľka: I. OB
jana.dankova@evlyceum.sk
 
 
Kathryn Louise Fredell KF Rozvrh
Učiteľka
kathryn.louise.fredell@evlyceum.sk
 
 
William Arthur Fredell BF Rozvrh
Učiteľ
william.arthur.fredell@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Zuzana Hanzelová HZ Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III. B
Zástupca v triede: IV. A
zuzana.hanzelova@evlyceum.sk
 
 
Derek Mark Harman DH Rozvrh
Učiteľ
derek.mark.hraman@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Nadežda Herichová NH Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I. B
Zástupca v triede: II. C
nadezda.herichova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Anna Holická HA Triedna učiteľka: III. OB
anna.holicka@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Tatiana Horníková HT Rozvrh
Triedna učiteľka: II. A
tatiana.hornikova@evlyceum.sk
 
 
Clark Myers Chapman CC Rozvrh
Učiteľ
clark.myers.chapman@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Danijela Jagošová JD Triedna učiteľka: II. OA
danijela.jagosova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Eva Janotová EJ Rozvrh
Učiteľka
eva.janotova@evlyceum.sk
 
 
Ivana Jelen IJ Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II. A
Zástupca v triede: IV. B
ivana.jelen@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Anna Kampová Učiteľka
anna.kampova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Karolína Konopeusová KK Rozvrh
Učiteľka
karolina.konopeusova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Jana Kovačiková JK Rozvrh
Triedna učiteľka: I. A
jana.kovacikova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Tomáš Kysel KY Rozvrh
Učiteľ
tomas.kysel@evlyceum.sk
 
 
PhDr. Lýdia Joy Leonová LL Učiteľka
lydia.joy.leonova@evlyceum.sk
 
 
Bc. Lucia Makasová Rozvrh
Učiteľka
lucia.makasova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Jana Matejovová JM Rozvrh
Triedna učiteľka: I. B
jana.matejovova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Martin Minárik Učiteľ
martin.minarik@evlyceum.sk
Foto Luanne Gail Neumann NL Rozvrh
Učiteľka
luanne.gail.neumann@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Ľubica Novysedláková LN Rozvrh
Triedna učiteľka: V. A
lubica.novysedlakova@evlyceum.sk
 
 
RNDr. Drahomíra Oktavcová OK Rozvrh
Triedna učiteľka: V. B
drahomira.oktavcova@evlyceum.sk
 
 
Ing. Martin Pagáč MP Rozvrh
Učiteľ
martin.pagac@evlyceum.sk
Foto Mgr. Adriana Penkalová PN Rozvrh
Triedna učiteľka: IV. B
adriana.penkalova@evlyceum.sk
 
 
Bc. Barbora Pipíšková Rozvrh
Učiteľka
barbora.pipiskova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Ľubica Psotová, PhD. PT Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: V. A
lubica.psotova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Mária Radúchová RD Rozvrh
Učiteľka
maria.raduchova@evlyceum.sk
 
 
John Elwood Rogers JR Rozvrh
Učiteľ
john.elwood.rogers@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Marcel Sokolovič MS Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: III. A
marcel.sokolovic@evlyceum.sk
 
 
Emily Kathleen Stelling ES Rozvrh
Učiteľka
emily.kathleen.stelling@evlyceum.sk
 
 
Suzanne Marie Strekal ST Rozvrh
Učiteľka
suzanne.marie.strekal@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Darina Strhárska Učiteľka
darina.strharska@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Janko Svetlík Učiteľ
janko.svetlik@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Eva Šallingová ŠE Učiteľka
eva.sallingova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Otília Šebáňová OS Rozvrh
Triedna učiteľka: III. B
otilia.sebanova@evlyceum.sk
 
 
PaedDr. Mária Vaľušová VL Rozvrh
Triedna učiteľka: II. B
maria.valusova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Tatiana Vereščáková VT Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II. B
tatiana.verescakova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Kamila Záhumenská ZK Rozvrh
Triedna učiteľka: III. A
kamila.zahumenska@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Kristína Zemková ZK Triedna učiteľka: III. OA
kristina.zemkova@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Andrej Žitňan, PhD. ZT Rozvrh
Triedny učiteľ: IV. A
andrej.zitnan@evlyceum.sk
 
 
Mgr. Ľuboslava Žitňanová Triedna učiteľka: II. OB
luboslava.zitnanova@evlyceum.sk

© aScAgenda 2018.0.1075 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 15.11.2017

Kontakt

  • Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava
    Vranovská ul. 2
    851 02 Bratislava
  • +421 2 63 838 488 (sekretariát školy)
    evlyceum@evlyceum.sk

Právne informácie

Vyučovanie