Informácie a oznamy školskej jedálne EL Vranovská 2 Bratislava

Aktuálne informácie a oznamy školskej jedálne
na EL Vranovská 2 Bratislava

Vážení rodičia, kolegyne, kolegovia, milí študenti,

od 8. januára 2019 majú stravníci školskej jedálne na Evanjelickom lýceu Vranovská 2, možnosť výberu z dvoch hlavných jedál (menu A., menu B.).

Výber sa realizuje v Jedálnom lístku po prihlásení užívateľa do webstránky Edupage, resp. v mobilnej aplikácii.

Prednastavené vo výbere je menu A., to znamená, že ak stravník sám nezmení výber, varí sa pre neho prvé hlavné jedlo.

Výber, resp. zmenu menu je možné realizovať najneskôr do 7:15 hod. daného dňa (rovnako ako odhlasovanie zo stravy).

Vážení rodičia, milí študenti,

každý záujemca o stravovanie v školskej jedálni (stravník) v novom šk. roku 2018/19 sa musí  zaevidovať elektronicky, vyplnením prihlášky - krátkeho formulára cez internet. Následne mu budú mailom zaslané platobné údaje k strave a ďalšie potrebné informácie. Prihlášku je potrebné vyplniť aj u stravníkov, ktorý sa už v minulosti v ŠJ stravovali.

Upozornenie: V šk. roku 2018/19  sa budú používať nové platobné údaje stravníkov, preto nie je možné k úhrade stravy použiť minuloročné.

Prihlášku môžete vyplniť kliknutím na tento odkaz

Výdaj stravy v novom šk. roku začína prvým dňom vyučovania, tj. 3. septembra 2018.

• Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava
    Vranovská ul. 2
  • +421 2 63 838 488 (sekretariát školy)
    evlyceum@evlyceum.sk